Akcja charytatywna

Drodzy Rodzice!!!
Od 14.10. tj. od poniedziałku w naszym przedszkolu rozpoczynamy akcję charytatywną “Puszka dla głodnego brzuszka”.
Prosimy o przynoszenie karmy suchej i mokrej dla kociaków i psiaków – podopiecznych Fundacji MONDO CANE. Inspektorat Włocławek ❤?❤?❤?❤?❤
Akcja trwa do końca miesiąca.

11 października 2019r. nasze przedszkole odwiedziły panie z fundacji MONDO CANE – inspektorat Włocławek. Dzieci miały możliwość poznać zwierzaki, które są pod opieką fundacji. Zapoznały się ze sposobem funkcjonowania fundacji oraz z potrzebami jej podopiecznych. Bardzo dużo radości przyniósł dzieciom kontakt ze zwierzakami, bawiły się z nimi głaskały, tuliły. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji charytatywnej “Puszka dla głodnego brzuszka” na rzecz podopiecznych fundacji?.