Konkurs tańca „Disco Smyki”

Dziś w naszym przedszkolu odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Tańca „Disco Smyki”, w którym wzięły udział dzieci z Przedszkole Publiczne nr 17 „Kraina Fantazji”, Przedszkole Publiczne Nr 25 „Słoneczko”, Przedszkole Publiczne nr 26 we Włocławku „Kujawska Przystań” , Przedszkole Publiczne nr 32,,Jaś i Małgosia”z oddziałami integracyjnymi oraz Przedszkole Publiczne nr 35 im. Pluszowego Misia. Naszą placówkę reprezentowały dzieci z grupy 6 latków. Gościem specjalnym była Pani Judyta Witkowska z solistkami ze szkoły tańca Judyta Witkowska Dance Studio. Dziękujemy Pani Judycie za piękne pokazy taneczne i wsparcie muzyczne.

Dyrektor Przedszkola dziękuję bardzo paniom Annie Kołtek, Marcie Nawrockiej, Marcie Ryniec, Żanecie Andrzejewskiej, Dorocie Kosińskiej za fantastyczne przygotowanie, piękną dekorację i uświetnienie tańcem Turnieju Tańca Disco Smyki.