Ankieta – Strategia Rozwoju Miasta Włocławek

Listen to this article

Szanowni Państwo,

            w pracach nad opracowaniem Strategii Rozwoju Miasta Włocławek 2030+, dokumentu który określa kierunki polityki rozwojowej miasta we wszystkich obszarach życia na wiele kolejnych lat, bardzo istotne jest duże zaangażowanie wszystkich jego użytkowników.

Wobec powyższego zwracam się z prośbą o uzupełnienie ankiety, która ma na celu zebranie informacji o problemach i potencjałach rozwojowych Włocławka.

Ankieta jest dostępna pod adresem https://wloclawek.webankieta.pl/

Aby ją wypełnić, nie trzeba się logować ani zakładać konta.

Ankietę można wypełnić również w wersji papierowej w holu Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13 oraz w Kawiarni Obywatelskiej przy ul. 3 Maja 9. 

Ankiety są dostępne do 5 września br.

Ważne jest, aby jak najwięcej osób wzięło udział w badaniu i każdy mieszkaniec miał bezpośredni udział w kształtowaniu przyszłości naszego Miasta – miasta, w którym będzie nam się dobrze mieszkało, pracowało i wypoczywało.