Zapraszamy do udziału w akcji “Pielucha dla Malucha”

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji charytatywnej “Pielucha dla malucha”, której celem jest pomoc podopiecznym domu dziecka przy ul. Sielskiej.

W pomoc maluchom z Sielskiej włącza się nasze Przedszkole. Organizatorzy akcji mają nadzieję, że i w tym roku uda się zachęcić ludzi o dobrym sercu do pomocy dzieciom.

Podobnie jak w roku ubiegłym, największe potrzeby placówki znajdującej się przy ul. Sielskiej 3 dotyczą przede wszystkim artykułów higienicznych, czyli: pieluch w rozmiarze 5 i 6, chusteczek nawilżanych, chusteczek higienicznych (wyciąganych), past do zębów, szamponów i mydła w płynie.

Akcję można również wesprzeć przekazując słodycze (żelki, gumy rozpuszczalne, wafelki, ciastka, lizaki, soki ze słomką, jajka niespodzianki), artykuły papiernicze (kredki bambino, kleje, nożyczki, długopisy zmazywalne, zeszyty A4, teczki z gumką, bloki rysunkowe, techniczne A4 i A3, kolorowe brystole) lub wejściówki do sal zabaw funkcjonujących we Włocławku oraz do kina.

Więcej informacji: Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza “Maluch”, ul. Sielska 3, tel. 54 236 12 62.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w akcji.